Színházban jártunk

November 11-én délelőtt iskolánk érdeklődő tanulói a celldömölki Soltis Lajos Színház stúdiósainak előadását tekinthették meg. A "Vagy amit akartok" című előadás a vasvári XII. Nemzetközi Színjátszó Fesztiválon és XXIV. Országos Diákszínjátszó Találkozón is különdíjakat szerzett.
A darab "11 fiatal színésze olyan örök érvényű problémákat vetett fel Shakespeare drámarészleteivel (Rómeó és Júlia, Hamlet, Szentivánéji álom), valamint R. D. Laing pszichológus írásaival, filmekből kölcsönzött gondolatokkal, helyenként még a popzene eszközeivel is, mint például a szülőkkel, felnőttekkel való konfliktusok, párkapcsolati problémák, az együttélés, elfogadás kérdései, legyen szó szerelemről, vagy éppen együttműködésről, munkáról."

Vép, 2013. november 18.

Babai-Mező Borbála

Mg. gépész gyakorlat Tankonyha Állattartás gyakorlat Tantermi oktatás Hidraulika labor