Ismét miénk a győzelem az SZKTV-n

A hajdúböszörményi Széchenyi István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium fennállása óta második alkalommal adott otthont az Szakma Kiváló Tanulója országos versenynek. A 2015. április 15. és 17. között megrendezett döntőbe az ország legjobb tanulói jutottak, köztünk iskolánk 3 diákja is. A tét számukra nem kevés volt: a versenyeredmény alapján a szakmai végzettség megszerzése.
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara által szervezett verseny minden tanévben komplex: a döntőbe az előzetes írásbeli munkák alapján kerültek a fiatalok, majd a végső megmérettetésen különböző helyszíneken több munkagép szakavatott kezelésével bizonyították a tudásukat.
Büszkén mondhatjuk, hogy évek óta az iskolánk tanulója nyeri meg a versenyt, így az idei tanév országos győztese, a Szakma Kiváló Tanulója Szabó Balázs 12.a osztályos diákunk.
Illés Krisztofer 11.b osztályos és Polák Tibor 12.a osztályos tanulóink is eredményesen teljesítettek a versenyen.
Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak egyaránt.

SZs